Teenused

+372 56 206 852

Dexton Invest

Ettevõte on asutatud aastal 2018 ja tegeleb remonttöödega (siseviimistlus, kipsitööd, parketi paigaldus), lumekoristusega, piirdeaedade paigaldusega ning haljastusega. 

Pakume heade hindadega ehitustarvikuid. Telli tooted kauplustest parema hinnaga ette. 

Tootevalikusse kuuluvad erinevad kinnitusvahendid ja tarvikud. 

E-poest tellimine on lihtne. Lisa tooted ostukorvi ning liigu edasi maksemeetodite valikusse. 

Tasuda saab ülekandearve alusel või kohapeal pangakaardiga / sularahas. 

Toimetame kauba kohale Harjumaa piires. Väljaspool Harjumaad on võimalik kasutada Omniva pakipostiautomaadi teenust.

Siseviimistlus

Teostame enimlevinud siseviimistlustöid. Seinte ja vaheseinte ehitus, värvimine ja maalritööd, põrnadate ning lagede ehitus ja soojustus. Lisaks pakume ka lammutustöid.

Kipsitööd

Kipsitööd tunduvad paljude arvates lihtsad, kuid parima tulemuse saavutamiseks on vaja spetsiifilisi teadmisi. Karkassi ehituse kvaliteedist sõltub kogu töö  lõpptulemus. Soovitame alati kogu töö võtta ühest ettevõttest (karkassi ehitus, kipsplaatide paigaldus ning maalritööd).

Parketipaigaldus

Parketi paigaldus on parim viis põranda uuendamiseks. Korralik parkett kestab aastakümneid ja loob hubasust. 

Piirdeaedade paigaldus

Korralikult ehitatud piirdeaed hoiab kutsumata külalised eemal ning väikesed lapsed ja koduloomad kodus. Dexton Invest ehitab teile aastakümneid kestva piirdeaia.

Haljastustööd

Haljastustööd, mis on mõeldud Sinu koduaia kauniks muutmiseks. Teostame kõik haljastustöid alustades pinnase ettevalmistamisega ning lõpetades puude ja põõsaste istutamisega.

Lumekoristus

Ega tali taeva jää nagu ütleb Eesti vanasõna. Lumerohkel talvel oleme olnud partneriks omavalitsustele, korteriühistutele ning eraisikutele. Mehhaniseeritud lumekoristus väiketraktoritega säästab Sinu hinnalist aega.